6 690 ₴
Номер деталі 620 3075 09, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x260x80мм., орієнтовна вага - 3,66000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 620 3075 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.66000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 260 мм |