Номер деталі 623 3079 09, призначена для Mercedes, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x70мм., орієнтовна вага - 6,90000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 623 3079 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, CLK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.90000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 290 мм |