12 690 ₴
Номер деталі 624 3037 00, призначена для AUDI, AUDI A4, AUDI A6, VW, Passat, Импортные автомобили, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x80мм., орієнтовна вага - 3,70000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3037 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.70000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |