12 110 ₴/комплект
Номер деталі 624 3180 09, призначена для AUDI, SKODA, SKODA, Octavia, Passat, Superb, SEAT, Импортные автомобили, Leon, Toledo, Caddy, JETTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x290x100мм., орієнтовна вага - 6,42500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3180 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Sharan, Toledo, Touran, A3, Octavia, Jetta, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.42500 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 290 мм |