Номер деталі 624 3296 00, призначена для BMW, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x300x70мм., орієнтовна вага - 6,80000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3296 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, 5, X5, 8-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.80000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 300 мм |