10 030 ₴
Номер деталі 624 3297 09, призначена для Volvo, FORD, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x80мм., орієнтовна вага - 6,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3297 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V50, V70, Mondeo, S80, C-Max, Galaxy, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.25000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |