Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 624 3303 00, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x300x90мм., орієнтовна вага - 8,19000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3303 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.19000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 300 мм |