Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 624 3308 00, призначена для AUDI, AUDI A4, AUDI A6, SKODA, SEAT, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x100мм., орієнтовна вага - 6,54000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 624 3308 00 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | A6, Exeo, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.54000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |