11 140 ₴
Номер деталі 625 3061 09, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x300x90мм., орієнтовна вага - 7,49600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 625 3061 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.49600 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 300 мм |