Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 626 3034 09, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x310x130мм., орієнтовна вага - 8,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 626 3034 09 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.50000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |