Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 319 0044 16, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x200x30мм., орієнтовна вага - 0,92000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 319 0044 16 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |