Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 319 0068 10, призначена для SKODA, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x50мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 319 0068 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Favorit, Felicia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |