420 ₴
Номер деталі BS4573, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BS4573 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | X70, X40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |