500 ₴
Номер деталі AS0001, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x70x30мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AS0001 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Renault |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |