540 ₴
Номер деталі AS0002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x60x30мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AS0002 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |