480 ₴
Номер деталі TH3328.82J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x70мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH3328.82J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |