610 ₴
Номер деталі TH6295.82J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x70x60мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6295.82J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 70 мм |