490 ₴
Номер деталі TH6488.89J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x100x80мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6488.89J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Citroen, Lancia, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | X80, X100 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |