2 230 ₴
Номер деталі TE6499.97J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x220x100мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Примечание: TH6499.97J поставщик заменяет на TE6499.97J.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TE6499.97J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 220 мм |