860 ₴
Номер деталі TH6513.87J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x100мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6513.87J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |