1 330 ₴
Номер деталі TH6966.87J, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x100мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TH6966.87J |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | X100 |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |