230 ₴
Номер деталі F 00V C17 505, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x70x2мм., орієнтовна вага - 0,00300кг.
Примечание: .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00300 кг |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | F 00V C17 505 |
| Марка | Audi |
| Стан | Нове |
| Ширина | 70 мм |