290 ₴
Номер деталі 1 987 947 627, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x260x20мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 627 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | CX, J5, 100, Ducato, J9, Samurai, Transporter, C25, 504 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |