Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 332 209 150, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 332 209 150 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | V30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |