330 ₴
Номер деталі 1 987 947 688, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x240x20мм., орієнтовна вага - 0,07100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 688 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Lancia, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Prisma, GT, Astra, 240, Kadett, 940, 740, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07100 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |