330 ₴
Номер деталі 1 987 947 609, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x250x20мм., орієнтовна вага - 0,07700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 609 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Toyota, Nissan, Honda, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Crown, Prelude, Transit, Sapporo, Pick Up, Terrano, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |