280 ₴
Номер деталі F 002 D13 234, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x10мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | F 002 D13 234 |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |