330 ₴
Номер деталі 1 987 947 765, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x20мм., орієнтовна вага - 0,14100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 765 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 11.9 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Audi, Ford, ГАЗ, Mazda |
| Сумісність з моделлю | e, Liteace, Cordia, 300ZX, 323, Sunny, 80, Laurel, Terrano, 929, A6, Urvan, Vanette, Corolla, Space Wagon, Gazelle, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14100 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |