310 ₴
Номер деталі 1 987 947 782, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x360x20мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 782 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 11.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Ford |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Toledo, 100, Coupe, Polo, Golf, Passat, Alhambra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |