300 ₴
Номер деталі 1 457 429 127, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 127 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe, Roadster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |