290 ₴
Номер деталі 1 987 947 640, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x450x10мм., орієнтовна вага - 0,92000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 640 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, Land Rover, Alfa Romeo, Porsche, Peugeot, Dodge, Honda, Iveco, Skoda, Mazda, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 2000-3500, 100, 928, 110, Legend, Ambassador, 604, Daily, Estafette, Giulia, Neon, Tagora, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 60 мм |