330 ₴
Номер деталі 1 987 947 652, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x15мм., орієнтовна вага - 0,10500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 652 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Land Rover, Alfa Romeo, Daihatsu, Porsche, Volkswagen, Opel, Nissan, Lancia, Toyota, Isuzu, Fiat, Jaguar, Mercedes-Benz, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Vectra, 280ZX,ZXT, XJ, Pajero Sport, Dyna, Pathfinder, Patrol, 323, CAMPO , Sunny, Espero, Cabstar, L200, Rocky, L400, Calibra, Pregio, T1, Laurel, 164, Primera, Tempra, K2500, K2700, Pick Up, Celica, Thema, 20, Prairie, Range Rover, Tipo, G-Class, Galant, Trooper, Fuego, 155, Rugger, Almera, Urvan, S-Class, Corolla, Datsun, Corsa, Coupe, T1/TN, Croma, 25, Hilux, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10500 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 80 мм |