290 ₴
Номер деталі 1 987 947 803, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x15мм., орієнтовна вага - 0,05500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 803 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Visa, Brava, Bravo, BX, Eclipse, Palio, ZX, Horizon, Punto, 405, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05500 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |