360 ₴
Номер деталі 0 986 452 000, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x140x100мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 452 000 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Taft, Corolla, Corona, Charmant, Liteace, HiAce, Hilux, Model F, Celica, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |