290 ₴
Номер деталі 1 987 947 844, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x10мм., орієнтовна вага - 0,13300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 844 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 3 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Fiat, Honda |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, Solenza, Punto, Palio, Clio, Supernova, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13300 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |