310 ₴
Номер деталі 1 987 947 644, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 5x510x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 644 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Renault, Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, Peugeot, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 33, 740, 960, Lancer, 940, ME, 2000-3500, Transporter, 504, Golf, Granada, S-Class, CX, Consul, Scirocco, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 5 мм |