280 ₴
Номер деталі 1 987 947 649, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 649 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Alfa Romeo, Volkswagen, Nissan, Lancia, Audi, BMW, Jaguar, Mazda |
| Сумісність з моделлю | e, Bluebird, 100, XJ, Stanza, 2.5-3.2, 7-Series, 2500-3.3, Sunny, 80, Lancer, 164, Primera, Thema, A6, Colt, Almera, Coupe, Defender, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |