290 ₴
Номер деталі 1 987 947 645, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x250x12мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 645 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Fiat, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | 242, 11, Transit, Scorpio, Super 5, 504, C35, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 100 мм |