500 ₴
Номер деталі 1 237 013 044, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x30мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 237 013 044 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, BMW, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | 204, 2.5-3.2, Kadett, 2500-3.3, Escort, 1502-2002, 96, Taunus, Giulia, 95, Commodore, Diplomat, Alfasud, Transit, 1500-2000, Manta, 304, Granada, Spider, Alfetta, Consul, Ascona, Corsa, Admiral, Simca 1100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |