420 ₴
Номер деталі 1 457 433 273, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 273 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 33.5 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 158.4 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |