360 ₴
Номер деталі 0 986 345 008, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x30мм., орієнтовна вага - 0,03500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 345 008 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Opel, Suzuki, Subaru, Hyundai, Mazda, Kia |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Impreza, 626, WRX, Levorg, Jimny, Sonata, Sorento, Justy, Outback, XV, Elantra, Sportage, 323, CAMPO , Swift, SX4, Porter, Lantra, Legacy, Carens, Carnival, Pro Ceed, Cappuccino, Terios, Ceed, Celica, Cerato, Charade, 929, Forester, Wagon R, Feroza, Gran Move, Magentis, Monterey, Accent, Rio, Getz, Tucson, Grand Vitara, Matrix, Highway, Applause, Pride, Galloper, Corolla, H 1, Libero, Coupe, Santa Fe, H100, Vitara, Santamo, Hijet, I30, H-1 / Starex, Baleno, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |