370 ₴
Номер деталі 0 986 345 017, призначена для CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x60x30мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 345 017 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Sigma, LJ80, Celerio, Jimny, Space Star, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, L 300, L200, L400, Swift, Lancer, X-90, Carisma, ALTO, Super Carry, SX4 S-Cross, SJ410, 3000 GT, Galant, Sapporo, Grand Vitara, Matiz, Colt, Grandis, Tredia, Delica, Pajero Pinin, Space Wagon, Space Runner, Samurai, Carry, Vitara, Baleno |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |