290 ₴
Номер деталі 1 987 947 715, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x550x20мм., орієнтовна вага - 0,12800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 715 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Peugeot, Volkswagen, Lancia, Ford |
| Сумісність з моделлю | J9, Trevi, 15, Trafic, 66, Transporter, 1310, 1325, Beta, Scorpion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |