320 ₴
Номер деталі 1 987 948 145, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x280x10мм., орієнтовна вага - 0,15200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 145 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Cordia, Eclipse, Elantra, Sunny, Lancer, Lantra, Cerato, Galant, Accent, Getz, Matrix, Colt, Tredia, Pony, Space Wagon, Coupe, Santamo, I30, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15200 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |