340 ₴
Номер деталі 1 987 948 137, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x330x20мм., орієнтовна вага - 0,14300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 137 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Coupe, Croma, Gemini, Tempra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14300 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |