330 ₴
Номер деталі 1 987 947 721, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x560x10мм., орієнтовна вага - 0,16700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 721 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 960, Diplomat, Admiral, 130, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16700 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |