360 ₴
Номер деталі 1 987 947 647, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x280x20мм., орієнтовна вага - 0,12200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 647 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | 2000-3500, Fuego |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |