370 ₴
Номер деталі 1 457 429 178, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 178 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Corsa, Zafira, Omega, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |