410 ₴
Номер деталі 1 987 947 743, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x20мм., орієнтовна вага - 0,17900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 743 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Nissan, Renault, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Urvan, Crown, Silvia, CRESSIDA, Lancer, Range Rover, Corona, Space Wagon, Corolla, Tercel, Galant, Liteace, Colt, Cherry, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |