370 ₴
Номер деталі 1 987 947 503, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x420x10мм., орієнтовна вага - 0,18600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 503 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, Quattro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18600 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |